2018-2019 BAHAR YARIYILI VİZE MAZERET SINAV LİSTESİ

T.C.

KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ

DEVELİ HÜSEYİN ŞAHİN MESLEK YÜKSEKOKULU

2018-2019 BAHAR YARIYILI VİZE MAZERET SINAV TABLOSU

 

S.NO

ÖĞR. NUMARASI

ADI SOYADI

BÖLÜMÜ

DERSİN ADI

TARİH

SAAT

DERSİN ÖĞRETİM ÜYESİ

01

3070210118

Sevda Evler

Lojistik

Malzeme Taşıma ve Depolama Yönetimi

07/05/2019

13.00

Dr.Öğr. Üyesi Yılmaz DELİCE

İstatistik

07/05/2019

14.35

Dr.Öğr. Üyesi Yılmaz DELİCE

Muhasebe

10/05/2019

13.00

Ücr. Öğr. Gör.Kutlu YILDIRIMLI

02

3070420082

Melek Emine Kahraman

Çocuk Gelişimi İ.Ö

Çocuk ve Drama

06/05/2019

13.00

Öğr. Gör. Raziye PEKŞEN AKÇA

Bilgi ve İletişim Teknolojisi

07/05/2019

13.00

Öğr. Gör. Emine Kübra PULLU

Çocuk Hakları ve Koruma

09/05/2019

13.00

Öğr. Gör. Bülent SÖYLEYİCİ

Gelişim ve Öğrenme II

08/05/2019

14.35

Öğr. Gör. Raziye PEKŞEN AKÇA

Öğrenme ve Öğretme Teknikleri

06/05/2019

16.10

Öğr. Gör. Emine Kübra PULLU

03

3070420132

Beyza Şahin

Çocuk Gelişimi İ.Ö.

Çocuk Hakları ve Koruma

09/05/2019

13.00

Öğr. Gör. Bülent SÖYLEYİCİ

04

3070420212

İlayda Yıldırım

Çocuk Gelişimi İ.Ö.

Çocuk Hakları ve Koruma

09/05/2019

13.00

Öğr. Gör. Bülent SÖYLEYİCİ

05

3070410386

Gizem Bektaş

Çocuk Gelişimi

Çocuk Hakları ve Koruma

09/05/2019

13.00

Öğr. Gör. Bülent SÖYLEYİCİ

06

3070411469

Feyzanur TARHAN

Çocuk Gelişimi

Kişisel Gelişim

08/05/2019

09.00

Öğr. Gör. Emine Kübra PULLU

Meslek Etiği

08/05/2019

10.35

Seminer

07/05/2019

15.00

Sanat Etkinliklerini İzleme

07/05/2019

10.35

Öğr. Gör. Raziye PEKŞEN AKÇA

Özel Eğitim- II

07/05/2019

13.00

Gelişim ve Öğrenme- II

08/05/2019

14.35

  Çocuk Animatörlüğü

08/05/2019

13.00

Aile Eğitimi

10/05/2019

09.00

Öğr. Gör. Bülent SÖYLEYİCİ

Kaynaştırma Eğitimi

07/05/2019

09.00

07

3070510208

Hande ERDOĞAN

Bilgisayar Teknolojileri

Sayısal Elektronik

07/05/2019

13.00

Ögr. Gör. Emre CEYHAN

Mesleki Matematik

06/05/2019

09.00

Ücr. Öğr. Gör. Mehmet AYGÜN

08

3070420245

Hacı Muhittin SİMSAR

Çocuk Gelişimi İ.Ö.

Çocuk ve Drama

06/05/2019

13.00

Öğr. Gör. Raziye PEKŞEN AKÇA

Bilgi ve İletişim Teknolojisi

07/05/2019

13.00

Öğr. Gör. Emine Kübra PULLU

09

3070620067

Eren Çekirdek

Büro Yönetimi İ.Ö.

Ekonomi-II

08/05/2019

10.35

Dr. Öğr. Üyesi Yasemin DUMRUL

10

3070120292

Rümeysa KARAOSMANOĞLU

Bilgisayar Programcılığı İ.Ö.

Delphi Programlama II

10/05/2019

13.00

Dr. Öğr. Yılmaz DELİCE

11

3070620104

Yeliz TANRIÖVEN ÇALIŞKAN

Büro Yönetimi İ.Ö.

Dosyalama ve Arşivleme

07/05/2019

14.35

Öğr. Gör. Çağatay ENGÜR

12

3070210220

İlknur Hanım DöNMEZ

Lojistik

Lojistik Bilgi Sistemleri

07/05/2019

10.35

Dr. Öğr. Üyesi Fulya ZARALI

13

 

3070210495

 

Gökçe Sıla PINAR

 

Lojistik

Muhasebe Tekn. Ve Tic. Yazılımlar

10/05/2019

13.00

Ücr. Öğr. Gör.Kutlu YILDIRIMLI

  Uluslararası Ticaret

10/05/2019

14.35

Ücr. Öğr. Gör. Kadir ÇAKMAK

14

3070422221

Beyzanur TAŞ

Çocuk Gelişimi İ.Ö.

Öğrenme ve Öğretme Teknikleri

06/05/2019

16.10

Öğr. Gör. Emine Kübra PULLU

Gelişim ve Öğrenme- II

08/05/2019

14.35

Öğr. Gör. Bülent SÖYLEYİCİ

15

3070420212

İlayda YILDIRIM

Çocuk Gelişimi İ.Ö

Çocuk Edebiyatı ve Medya

09/05/2019

10.35

Öğr. Gör. Bülent SÖYLEYİCİ

Çocukta Bilim ve Teknoloji

07/05/2019

10.35

Dr. Öğr. Üyesi Ömer KAYAALTI

16

3070120327

Muammer Furkan DEMİR

Bilgisayar Programcılığı İ.Ö.

İnternet Programcılığı

10/05/2019

09.00

Öğr. Gör. Ömer Faruk SARITAŞ

Nesne Tabanlı Programlama

08/05/2019

09.00

Öğr. Gör. Ömer Faruk SARITAŞ

17

3070510036

Çiğdem ÖZEN

Bilgisayar Teknolojileri

Mesleki Matematik

06/05/2019

09.00

Ücr. Öğr. Gör. Mehmet AYGÜN

Sayısal Elektronik

07/05/2019

13.00

Ögr. Gör. Emre CEYHAN

Donanım Kurulumu

09/05/2019

09.00

Ögr. Gör. Emre CEYHAN

Çevre Birimleri

09/05/2019

13.00

Öğr. Gör. Ömer Faruk SARITAŞ

Nesne Tabanlı Programlama

10/05/2019

09.00

Öğr. Gör. Ömer Faruk SARITAŞ

18

3070120279

Seda KARAPINAR

Bilgisayar Programcılığı İ.Ö.

Görsel Programlama –I

10/05/2019

13.00

Öğr. Gör. Ömer Faruk SARITAŞ

19

3070210360

Habibe ŞAHİN

Lojistik

Taşımacılık Hukuku

09/05/2019

13.00

Dr. Öğr. Üyesi Fulya ZARALI

20

3070120317

Halime YAZICI

Bilgisayar Programcılığı İ.Ö.

Görsel Programlama- I

10/05/2019

13.00

Öğr. Gör. Ömer Faruk SARITAŞ

Görsel Programlama III

06/05/2019

13.00

Dr. Öğr. Üyesi Ömer KAYAALTI

İnternet Programcılığı

10/05/2019

09.00

Öğr. Gör. Ömer Faruk SARITAŞ

Bilgisayarlı Kontrol

09/05/2019

13.00

Ögr. Gör. Emre CEYHAN

Delphi Programlama-II

10/05/2019

13.00

Dr. Öğr. Yılmaz DELİCE

 

Adres : Develi Hüseyin Şahin Meslek Yüksekokulu Develi / KAYSERİ
Telefon : (352) 621 90 91
Faks : (352) 621 95 15
Öğrenci İşleri : (352) 621 90 91 - 114
E-Posta : dmyokayseri.edu.tr
Copyright © 2013 - 2014 / Tasarım & Programlama: Erciyes Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Web Grubu